Logo Sneakerpeeker

Uložiť informácie

Predpisy pre Internetový Obchod – www.sneakerpeeker.sk

I. Všeobecné ustanovenia

1. Tieto nariadenia špecifikujú všeobecné podmienky, spôsob poskytovania služieb elektronicky a predaj uskutočnený prostredníctvom internetového obchodu www.sneakerpeeker.sk. Obchod je prevádzkovaný spoločnosťou SNEAKER PEEKER Sp. z.o.o. so sídlom v Maszewo na ulici Kręta 1, zapísaná do registra podnikateľov v registri Národného súdu vedeného okresným súdom v Zielona Góra, VIII Obchodného oddelenia registra Národného súdu pod číslom  KRS: 0000818932 NIP: 5993245748 REGON: 385069358 s výškou základného imania 200 000 PLN (ďalej len Predávajúci).

2. Skontaktovať sa s Predávajúcim môžete prostredníctvom emailu: hello@sneakerpeeker.sk

3. Tieto nariadenia sú kedykoľvek dostupné na webovej stránke sneakerpeeker.sk, ktorá umožňuje kedykoľvek získavanie, reprodukciu a zaznamenávanie ich obsahu tlačením alebo ukladaním.

4. Predávajúci informuje, že používanie služieb poskytovaných elektronicky môže byť spojené s hrozbou na strane každého používateľa internetu, ktorá spočíva v možnosti zavedenia škodlivého softvéru do systému ICT zákazníka a získania a úpravy jeho údajov neoprávnenými osobami. Aby sa predišlo riziku vyššie spomenutých hrozieb, Zákazník by mal použiť vhodné technické opatrenia, ktoré minimalizujú ich výskyt, antivírusové programy a firewally.

 

IdoSell Trusted Reviews
4.65 / 5.00 354 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-02-26
Super
2023-04-23
i recommend
We have a website in your language
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel